rzezby drewniane swiatki

rzezby drewniane swiatki

LinkedIn – Social Media dla profesjonalistów

Czy jesteś profesjonalnym firma? Czy jesteś członkiem LinkedIn?

LinkedIn to serwis społecznościowy dla profesjonalistów. Przynależność do tej strony stowarzyszenia liczby 200 milionów plus użytkowników w ponad 200 krajach na całym świecie.

Dynamiczny popularność tej sieci jest wynikiem połączenia potrzeb biznesowych i profesjonalnej sieci.https://awperfecta.pl/

Wyszukiwarka Pracy Extraordinaire

Według magazynu Forbes, „LinkedIn jest daleko i najbardziej korzystne narzędzie społecznościowa dostępna dla osób poszukujących pracy i pracowników dzisiejszym biznesie.” Firmy korzystające z zasobów LinkedIn posiada kilka urządzeń mogą pomagać wyszukiwanie talentów dla otwartych pozycji:

Całe strony firmowe o sekcjach kariery

Pozycje, które są dopasowane do profili zawodowych członek LinkedIn

Pełny dostęp do danych użytkownika i wznowić

Kto na poziomie korporacyjnym rozważyć LinkedIn, jako ważny element ich strategii zatrudniania i rekrutacji? PepsiCo została rekrutacja osób na stanowiskach kierowniczych z wykorzystaniem LinkedIn. Starbucks wykorzystuje także do LinkedIn, aby szukać utalentowanych wnioskodawców na wyższych szczeblach w firmie. Ta strona internetowa stała się jednym z głównych narzędzi pracy kandydata zasobów, jak również dla innych firm w Ameryce Korporacyjnej.

. Z drugiej strony, członkowie poszukujące zatrudnienia mogą również korzystać z LinkedIn badań firmy mogą być zainteresowane statystyki firmowe, które mogą być wymienione są:

Lokalizacja siedziby firmy

Ilość biurach i miejscach w całym przedsiębiorstwie

Aktualna lista funkcjonariuszy spółki

Aktualna liczba pracowników

aukcja Praca otwartych pozycji

Pozostałe informacje zasobami ludzkimi

Potencjalni kandydaci mogą również korzystać z informacji uzyskanych od oczu do profilu zatrudniania menedżerów i używać ich połączeń do wprowadzenia do rekruterów firmy.

– autor artykułu