rzezby leonardo da vinci

Oczywiście sytuacja dostał się spod kontroli. Postanowiłem nie reagować, ponieważ wszystko, co zrobił do tej pory jest gorsza. Kilka Sue przyjaciół postanowił kopie ją i kurant. W końcu moje słowa zostały skręcone i skończyło się jest określany jako „szalony osoby, która próbuje uzyskać John zwolniony.” Wreszcie mam tak dość moje uwagi są wyrwane z kontekstu, że usunąłem Sue z mojej listy znajomych.

W tym miejscu chciałem ja posiadał maszynę czasu, więc może wrócić i powiedzieć sobie, aby nie przeszkadzało komentując stan Sue. Myślę, że większość z Was zgodzi się, że miałem dobry punkt; Problem polega na tym, że jest ono całkowicie stracił na Sue i wszystkim co zrobiłem było, aby jej szalony i zaostrzyć sytuację. Szczerze mówiąc, nie wiem, co końcowy wynik był. Jak dotąd nigdy nie wiem Sue nazywa się Sara i jestem pewien, że cały incydent zmarł w dół i został w dużej mierze zapomniane. Muszę powiedzieć, że cały ten fiasko nauczył mnie kilka ważnych lekcji. Na szczęście, nauka Priorytet pomógł mi wymyślić jakieś „Zasad społecznościowych żyć”.

Zasady Social Networking żyć:

Know Your Audience – Na Facebooku mam prawie 100 przyjaciół. Mam 100 przyjaciół w prawdziwym życiu? Nie! Mam może 20 – 30 ludzi, że jestem blisko, a reszta to znajomi. Są ludzie, wiem, ale nie osoby, które chciałbym powiedzieć, że znam bardzo dobrze. Jeśli przyjacielem Facebook nie jest bliskim przyjacielem, jak ten temat pisałem wyżej, nie komentować ich stanu, chyba że to, co masz do powiedzenia jest słodki jak żelki lub pocałunków Szczenięta psów.

Nigdy nie używaj Social Networking na adres wrażliwych kwestii – Ważne jest, aby pamiętać, że każdy jest idea „delikatnej kwestii” jest inna. Na przykład: Mam wrzodziejące zapalenie jelita grubego (forma IBD). Mówię o mojej chorobie swobodnie i nie mają problemów opisujący w szczegółach, ale stwierdziliśmy, że wiele osób z wrzodziejącym zapaleniem jelita grubego wolą nie mówić o tym, o ile nie muszą.
http://www.eskulap-zary.pl/specsList,90,chirurg-naczyniowy,PL
– autor artykułu