rzezby i figury sakralne

rzezby i figury sakralne

Social Networking poszło nie tak!

Social networking jest zjawiskiem globalnym; setki milionów ludzi korzysta z serwisów społecznościowych takich jak Twitter i Facebook codziennego. Mam konto na Facebooku i idę na często, aby pozostać w kontakcie z przyjaciółmi i rodziną, że rzadko trafiają zobaczyć osobiście. Pomocny jak social networking może być, ważne jest, aby pamiętać, że istnieją zagrożenia w komunikowaniu się z ludźmi na portalach społecznościowych, a nawet pocztą elektroniczną o to chodzi. Elektroniczny rozmowa jest bardzo różni się od rozmowy z kimś twarzą w twarz. Wszystkie informacje chcesz otrzymywać od tonu i języka ciała danej osoby jest niedostępny, otwierając drogę do czegoś, co mówi się źle lub wyrwane z kontekstu.

Niedawno dowiedziałem się tej lekcji w przykry sposób. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak doświadczenie social networking miałem poszło bardzo źle. Z pomocą reszty gangu Uczenie Priorytet I przedstawiono kilka zasad, aby żyć, aby uniknąć podobnego incydentu.

rzezby i figury sakralne

Podobnie jak Dragnet nazwy zostały zmienione, by chronić niewinnych.

Mam przyjaciela o imieniu Jan, który nie miał łatwego życia w świecie pracy. Sarah wspólnego przyjaciela, który nie jest na Facebooku, był w stanie uzyskać Johnowi pracę pracę w tej samej organizacji, gdzie jest menedżerem. Ostatnio byłem na Facebooku i widziałem status zamieszczonych przez Jana matki-in-law, Sue, który był przyjacielem na mojej stronie na Facebooku. Była opisujące negatywne doświadczenia Jan miał w pracy i robił jakieś poważne zarzuty dotyczące Johna szefa. Wiedząc, niektóre z historii z powrotem, i myśląc, że Sara może być szefem pisała o, myślałem, że to niestosowne, aby napisać coś takiego na portalu, takich jak Facebook. Jak się okazało, inni dołączyli i komentarze pisali wykonany ten problem jeszcze gorzej.
Kancelaria Adwokacka STG Sierbiński, Gałka i Partnerzy Spółka Partnerska
– autor artykułu