rzezby ogrodowe z kamienia

rzezby ogrodowe z kamienia

A History of Soccer – od starożytności do początków nowoczesnej grze

Prawdę mówiąc, ludzie grają w gry, które przypominają piłkę nożną od tysięcy lat. Z Azji Południowo-Wschodniej do starożytnego Rzymu, historia pełna jest obrazów i historie ludzi, kopiąc rzeczy wokół, i jako takie, nie da się prześledzić każdą jedną kulturę i czasu jako pochodzenie nożnej.

Teksty dają raporty starożytnego chińskiego wojska kopnięć skórzane worki wypchane włosy wokół w ramach wykonywania treningu już w 2. i 3. wieku B.C.E. Później, greccy filozofowie dają rachunki gwałtownej formy sportu zwanego Episkyros która została później przyjęta przez Imperium Rzymskiego. Słynny obraz tego sportu jest w rzeczywistości, wygrawerowane na trofeum Pucharu Europy w piłkę nożną.

Mimo to nowoczesne gry mówi się ustalić kiedy Zasady Cambridge zostały dopracowane przez grupę Anglików, którzy niedawno założyli Związek Piłki Nożnej w 1863. Wcześniej, sport dokładniej przypominał współczesny rugby. Jeżeli porozumienie nie może być osiągnięte, czy obchodzenia się z piłki powinno być dozwolone, rugby i piłki nożnej stowarzyszenia zostali zmuszeni do dzielenia. To tutaj globalnym sportem urodził.

Przez teraz, jesteś prawdopodobnie zastanawiasz się, jak ten sport pochodzi miano Związek Piłki Nożnej do bycia dalej „piłka nożna” W wielu częściach świata. Prawdą jest, że słowo „piłka nożna” jest skrótem od stowarzyszenia słowo. -ssoc Częścią słowa została podjęta i -er przyrostek został dodany do wskazania wykonywane były działania. Słowo zrodziła się z przypadkowego użycia i było naprawdę slangowe określenie na sercu. Jednak pojawienie się piłka nożna w Ameryce Północnej przyszedł w tym samym czasie innego sportu została nabiera tempa – American zasadami nożną. Aby uniknąć nieporozumień, piłka nożna Termin zwykle przyszedł odwołać się do Europejskiego natchnionej gry.

pirox.pl
– autor artykułu