rzezby inspirowane przyroda

rzezby inspirowane przyroda Bikila był zaskakująco piąty za drugim w tabeli Johnny Kelly Connecticut (2-21: 00), a następnie Brian Kilby (2-21: 43) z Anglii, z 3-czas Boston Marathon i obronie mistrz i detektywistyczną Eino Oksannen Finlandii odczekaniu czwarte miejsce w 2-22: 23. Bikila (2-24: 43) twierdzą, że jego strata była wynikiem błędnej interpretacji jego trasę. To był pierwszy raz w utraconych dziesięć wyścigów Bikila brała udział w, że stracił! Być może na jego mięśnie wrzecionowate nogi były coraz wyczerpany! Ale żaden mistrz olimpijski kiedykolwiek wygrał w Boston Marathon!

O Boston Marathon, major Niskanen którzy nie towarzyszy jego zawodnik tym razem, zasugerował, że temperatury były niskie i Bikila nie ubrane odpowiednio do wyzwań zimno. Plus on i Mamo Wolde nie ma glukozy, które byłyby negujące kwas mlekowy buduje-up; zarówno rozpoczęła skurcze około pięciu mil na końcu, kiedy Bikila stracił prowadzenie. Zarówno przerwami zatrzymał się i usiadł i masować nogi do czterech razy (Underwood 1965: 5).

Należy także wspomnieć maratonu jest to, że w 1963 roku, rekord świata została rozbita trzy razy, a potem raz przed zbliżających się Igrzysk Olimpijskich, które odbędą się w Tokio w roku 1964. W dniu 17 lutego 1963 roku, 28-letnia Toru Terasawa Japonii zmniejszona Bikila użytkownika rekord świata o mniej niż sekundę 2-15: 15,8 podczas Beppu-Oita Marathon odbyła się na wyspie Kiusiu w Japonii. Później, w dniu 15 czerwca 1963 roku, Leonard Edelen (Leonard Graves „Buddy” Edelen) Stanów Zjednoczonych poprawił na tym, by 2-14: 28, a tym samym stał się pierwszym sub 2-15 maratończyk. Było to w czasie Polytechnic Marathon (rocznej perspektywie, która odbyła się w okolicach Londynu w latach 1909 i 1996 i był zwłaszcza pierwszy maraton odbywać się regularnie).

Niecały miesiąc później, w dniu 6 lipca 1963 roku, Brian Leonard Kilby Wielkiej Brytanii, w tym czasie, a także europejski mistrz Commonwealth Games, wygrał maraton Port Talbot w Walii.

– autor artykułu