rzezby ogrodowe drewniane

rzezby ogrodowe drewniane

Historia Facebook

Założyciel Facebooka Mark Zucherberg. Był jedynym studentem drugiego roku na Uniwersytecie Harvarda, kiedy tworzył „thefacebook.com”. To było w 2004 roku, aw 2005 roku, nazwa domeny została zakupiona za $ 200,000 a był już znany jako „Facebook”.

Wtedy członkostwo zostało ograniczone tylko do studentów Uniwersytetu Harvarda. W pierwszym miesiącu miejscu, około połowa populacji Harvard było już zarejestrowanych użytkowników. Ta strona była promowana przez programistę Dustin Moskovitz aspekcie biznesowym, przez Eduardo Saverin, grafik Chris Hughes i Andrew McCollum. W tym samym roku (2004), strona już rozwinięta do Yale, Columbia i Stanford. Facebook nadal rozwija się iw końcu dotarł do szkół w tym Boston Ivy League. Stopniowo rozprzestrzenił się na różnych uniwersytetach w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Operacje bazowe zostały przeniesione do Palo Alto w Kalifornii. Ostatnie października 2008 roku, siedziba międzynarodowych zostało już przeniesione do Dublina w Irlandii.

We wrześniu 2005 roku liceum (HS) wersja została uruchomiona. Jednak, aby stać się członkiem, uczniów szkół średnich potrzebne zaproszenie. Po pewnym czasie, pracownicy zostali już zaproszeni która obejmowała Microsoft i Apple. Dopiero we wrześniu 2006 roku, kiedy Facebook pozwolił nastolatków przyłączyć, ale tylko tych, w wieku 13 i powyżej, powinny one mieć uzasadnione adres e-mail.

Dzisiaj, Facebook i MySpace konkurują ze sobą. Użytkownicy twierdzą, że te dwa miejsca są różne, zwłaszcza jeśli chodzi o dostosowanie. W Facebook, użytkownicy mogą dostosować zwykły tekst, podczas gdy w MySpace, użytkownicy mogą korzystać z CSS (kaskadowe arkusze stylów) oraz HTML. Użytkownicy mogą swobodnie wchodzić w interakcje ze swymi przyjaciółmi z powodu różnych cech wolnych Facebook Like wyśmiewa, Zdjęcia, Status, ściana, itp znajomi mogą komentować, wysyłać wirtualne Pokes Grupy Wydarzenia Filmy, przesyłać i udostępniać zdjęcia i komunikaty o stanie po niech inni wiedzą o twoje działania i pobytu. „Ścianie” jest widoczny dla znajomych i innych użytkowników Facebook i można skonfigurować ustawienia prywatności.

W 2007 roku, użytkownicy mogą już dokonać załączników do ściany i nie jest już ograniczony do treści tekstowych. Odkąd Facebook został wprowadzony, to już dodano wiele różnych funkcji. Teraz można znaleźć „News Feed” na stronie użytkowników. Fragmenty informacji są podświetlone tak o zbliżających się wydarzeniach, zmianach profilu, urodziny, i wiele więcej.

Teraz znasz ciekawą historię Facebooku. Co zaczęło się jako miejsce social network uniwersyteckich jest obecnie miejscem big-czas znane na całym świecie.

– autor artykułu