rzezby magdaleny abakanowicz

rzezby magdaleny abakanowicz

„… Nie … dziwne etiopski biec boso … Kiedy skończy … I count-98 kroków na minutę …. boso z butami, 96 …. Ale buty są lepsze na zasadzie Oczywiście ze względu na dziwne kamienie … rzeczy … może cię wyciąć …. w Rzymie nie mogliśmy dostać buty … w porządku. miał pęcherze od niektórych, że … próbował ….https://mediatorzy.waw.pl/kontakt/ Abebe powiedział do mnie „… wygram bez butów. Dołożymy … historia dla Afryki”. Jest wielkim patriotą „

Niskanen dodaje:

„Przed 1959 Ledwo wiedział … Abebe …. On … trzecie miejsce w badaniach maratonu na olimpiadzie … … był 27 …. Na początku … kłopoty. Nie trzymaj jego głowa prawidłowo, ramiona poleciał na całym … równowagi … złe. musiałem [prawie] utrzymać krzyczy na niego …. czasami trudno było się przekonać …. Ale poświęcenie, siłę woli tego człowiek-nikt tak jak on …. Abebe został wykonany przez Abebe, a nie przeze mnie lub kogokolwiek. Ludzie pytali, czy był zaskoczony, że wygrał w Rzymie. on nigdy nie uciekł z kraju przed …. Abebe zawsze … spodziewa się wygrać …. On nie ma obaw „(Underwood 1965: 5).

W dniu 7 maja 1961, Bikila udział w czwartym Classical Marathon. Tu, w Atenach, A-boso uruchomiony Bikila był zwycięzcą w 2: 23: 44,6, pokonując maratończyków z Finlandii, Turcji, ZRA, Belgii i Grecji ( „Ethiopian Biegnie boso, Komplety Marathon Znak” w „St. Joseph Gazette „08 maj 1961, strona 7).

W dniu 25 lipca 1961 roku, Bikila był uczestnikiem w rocznym Osaka (Mainichi) Marathon. Ten maraton prążkowanych w 1946 roku w Osace w 1962 roku został przemianowany Lake Biwa Mainichi Marathon gdy konkurencja została przeniesiona do Otsu miasta, które jest domem dla najstarszego i największego jeziora Biwa w Japonii (). Bikila wcześniej został zwolniony z konkurencji przez jego trenera, przez okres sześciu miesięcy, aby umożliwić odzyskiwanie z powodu kontuzji nogi więzadła nabytego przy starcie wyścigu w Praha.
mieszkania na sprzedaż
– autor artykułu